Galeria MGDK Lewin Brzeski
(0) 0 PLN
Galeria Plener Lewin Brzeski Galeria Plener Lewin Brzeski
mgdk lewin brzeski mgdk lewin brzeski
Regulamin Galerii MGDK w Lewinie Brzeskim
 
Punkt 1
Sklep Internetowy "Galeria MGDK", prowadzony jest przez Miejsko-Gminny Dom Kultury z siedzibą w Lewinie Brzeskim, ul. Rynek 14
 
Punkt 2
Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
 
Punkt 3
Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
 
Punkt 4
Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze. 
Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
 
Punkt 5
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 
Punkt 6
Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze osobistym w Domu Kultury (Lewin Brzeski, ul.Rynek 14): płatność gotówką,
- przelewem bankowym na konto sklepu.
 
Punkt 7
Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej Koszt dostawy:
20,00 zł - przedpłata na konto
 
Punkt 8
Jeżeli KUPUJĄCY życzy sobie fakturę za zakupiony towar - dane do faktury podaje w polu 'UWAGI' przy składaniu zamówienia
 
Punkt 9
W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJąCYM a KUPUJąCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).
 
Punkt 10
Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 
Punkt 11
Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „Galeria MGDK”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w naszej bazie danych.